O NÁS

KOCANDA ÚSTÍ NAD LABEM

Ačkoliv má naše nekuřácká restaurace krátkou historii (od roku 2013), stihli jsme za tu dobu zaujmout naším gastronomickým uměním řadu hostů, kteří se k nám rádi pravidelně vracejí. Soustředíme se zejména na pokrmy regionální kuchyně, avšak v našem jídelním lístku naleznete i prvotřídní steaky z vyzrálého hovězího, pocházející ze skotu chovaného v Čechách, připravené na dřevěném uhlí, podle našich receptur.

Každý měsíc zpestřujeme nabídku čepovaných piv o jeden speciál, abychom potěšili všechny znalé pivaře. V roce 2014 jsme obdrželi nejvyšší ocenění odborné poroty na výstavě Gastro food festival. Chcete vědět jestli je toto ocenění oprávněné? Přijďte se přesvědčit sami! Budeme se na Vás těšit

NAŠE MASO

PŘEŠTICKÝ VEPŘ A ČESKÝ STRAKATÝ SKOT

Specializujeme se na hovězí steaky z českého strakatého skotu. Český strakatý skot vznikl křížením české červinky s býky švýcarského plemene simmental. Chovatelé ovlivňují složení krmiva tak, aby dosáhli optimálního mramorování tukem, díky kterému je maso šťavnatější a chutnější.
Po porážce následuje schlazení masa a řízené zrání. Vyzrávání masa probíhá ve sterilním prostředí při teplotě 1-2 °C a vlhkosti vzduchu 70 %, po dobu až 60 dní. Díky tomuto procesu je maso křehčí a chutnější. Toto maso nám dodává jediné specializované řeznictví v České republice.

STEAKY Z VYZRÁLÉHO HOVĚZÍHO MASA

Z ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU

1/ VNĚJŠÍ KRK
2/ KRČNÍ FILET
3/ PODKRČÍ/ŠTYCH
4/ ŽEBRO VYSOKÉ
5/ ŽEBRO HOLÉ
6/ HRUDÍ
7/ KUŽEL/KULOVÁ PLEC
8/ LOPATKA
9/ LOUPANÁ PLEC

10/ PLECOVÝ ŠTÍTEK/PLÁTEK
11/ PLEC VELKÁ
12/ KLÍN/HUSIČKA
13/ KLIŽKY
14/ VYSOKÝ ROŠTĚNEC
15/ VEVERKA
16/ OPONKA
17/ ŽEBRO NÍZKÉ
18/ NÍZKÝ ROŠTĚNEC

19/ SVÍČKOVÁ
20/ PUPEK/BOK
21/ MALÝ OŘECH
22/ VELKÝ OŘECH
23/ ŠPIČKA
24/ VNĚJŠÍ ŠPALÍK/VRCHNÍ ŠÁL
25/ VNITŘNÍ ŠPALÍK/SPODNÍ ŠÁL
26/ OHÁŇKA
27/ KARABÁČEK

STEAKY

Nabízíme prvotřídní steaky z vyzrálého masa, ze skotu chovaného v Čechách a to nejlepší z regiolnální kuchyně. To prostě musíte ochutnat.

OBSLUHA

Naši obsluhu práce baví a proto se na vás bude usmívat a předávat vám dobrou náladu.

PIVAŘSKÝ RÁJ

Potěšíme vás rozličným výběrem piva, každý měsíc nabízíme na čepu jedno speciální pivo uvařené v pivovaru Plzeňský Prazdroj.

INTERIÉR

Moderní a vzdušný interiér zaručí, že se u nás budete cítit příjemně. Váš komfort je pro nás důležitý